Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Małe delikatesy włoskie, jednak liczba i różnorodność towaru przyprawia o zawrót głowy, podobnie jak lane wino z kilkudziesięciu kranów. Warto kupić foccacię z rozmarynem, różne wędliny i wino. Polecam pancettę z papryką, ser z truflami i inne pyszności. Żywe i świeże wino jest również godne uwagi, szczególnie dla tych, którzy źle znoszą siarczyny. ~ Konrad W
Polecam ten mały uroczy sklepik włoski! Bardzo duży wybór dla miłośników włoskiego jedzenia. Pan, chyba właściciel sklepiku naprawdę zna się na produktach dostępnych w sklepie, skład, przygotowanie,itp. Byłam pozytywnie zaskoczona wiedzą o produktach, dostałam kilka porad kulinarnych i produktów do sprobowania. Już teraz wiem, że zostane stałym klientem! ☺️ ~ Agáta S
Zawsze myślałam że można tu kupić tylko wino, dlatego dopiero po latach zdecydowałam się wejść do tego sklepu no i byłam pozytywnie zaskoczona szerokim wyborem serów, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Mają nawet ciasto na pinsę o świetnym składzie i włoskie słodycze. Z tego asortymentu da się ugotować trzydaniowy obiad. ~ Diana K
Świetny sklep z jeszcze lepsza obsługa która profesjonalnie doradzi w temacie każdego rodzaju produktów. Miejsce z przemiłą włoska atmosferą i fajnymi winami z beczki. Wędliny i sery też warte spróbowanie. W dodatku duży wybór makaronów i innych pół produktów do przygotowania włoskich dań + canolli na deser mniam :) ~ Adrian P
Dziś odwiedziłam ten sklep i na pewno będę go odwiedzać!!! To jest RAJ. Naprawdę warto tam zaglądać i wybrać coś dla siebie. Przepyszne pesto! No i wino.....!!!! Miła i sympatyczna obsluga, która doradzi i..... Degustacja wina.... Ciężko się zdecydować bo każde kolejne wino było pyszniejsze 🙂🥳 ~ Kasia S
Rewelacyjnie właściciele! Bogaty asortyment, zaczynając od włoskich makaronów, przetworów, win. Po świeże wędliny, sery oraz ciasto na pizzę. Na osobną opinię zasługuje możliwość degustacji win i ogromną świadomość właściciela. Widać zupełnie inny sposób bycia daleki od polskiego. Gorąco polecam odwiedzić! ~ Paweł B
Przejazdem zauważony sklepik, ale warty uwagi. Pierwszy raz nie będzie ostatnim. W okolicach wiele podobnych winiarni. Tutaj jednak w środku możemy poznać wspaniałych właścicieli z pasją, chęcią podzielenia się wiedzą, znających się na winach. Właściciel otwarty, proponuje i zachęca do degustacji, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Degustacja i odkrywanie smaków wina trwają w zaciszu domowym. Do zobaczenia 👌 ~ Anna C
Bardzo się cieszę że mam taki sklep niedaleko siebie i będę odwiedzał często, pecorino i parmeggiano bardzo dobre, foccacia przepyszna, pancetta również mi podpasowała zrobiłem cztery carbonary w ciągu dwóch dni więc świadczy to o dobrych składnikach :D polecam! ~ Damian M
Zdecydowanie jedne z moich ulubionych włoskich delikatesów w Krakowie. Masa dobrych produktów bardzo wysokiej jakość. Po wejściu do sklepu można dostać oczopląsu. Wina które można tam kupić prosto z beczki KLASA jestem pewien że każdy zajedzie tam coś dla siebie. Osobiście bardzo polecam. ~ Tomasz W
Totalnie polecam. Wybór produktów, które są pyszne i których można spróbować przed zakupem, to jedno, ale sympatyczni i przeuroczy właściciele po prostu rozwalaja system. Jest coś z takiej właśnie włoskiej otwartości i radości życia w tych osobach. Dlatego można śmiało powiedzieć, że wizyta w tym sklepie to nie są jakieś tam zakupy, ale bardzo pozytywne doświadczenie :). Na pewno będę powracać. Last but not least, mają świeże pesto na wagę. Powtarzam PESTO NA WAGĘ 🍝🍝🍝🙈🙉🙊 ~ Natalia B
Wielokrotnie przechodziłam obok tego sklepiku, aż a końcu dziś zdecydowałam się go odwiedzić i to był strzał w 10! Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Sklepik mały, ale w środku mieści się cała Italia 🇮🇹 Pani i Pan którzy obsługiwali w sklepie przemili, bardzo pomocni, opowiadali o produktach które sprzedają, których można było też spróbować. Bardzo duży wybór win z beczki. Są też produkty bezglutenowe prosto z Włoch (makarony, mąka). Na pewno jeszcze będę odwiedzać ☺️ ~ Zuza S
Przepyszna Foccacia z rozmarynem i solą, wino prosto z beczki wyborne - właściciel idealnie trafia w gusta klienta, można degustować na miejscu. Wędliny i sery palce lizać a atmosfera w tym przytulnym sklepiku zachęca do pozostania na dłużej. Polecam w 100%! ~ Aneta A
Fantastyczne miejsce z włoskimi delikatesami. Niektóre pozycji będą drożej, inne podobne do cen supermarketu. Ale smak to coś fantastyczne. Głównie chodzi o ręcznie robionych focaccia lub pesto. Ale też mortadela czy pieczony indyk. No i obsługa, indywidualna i bardzo miła. ~ Serhii S
polecam ogromnie! Widać, że państwo prowadzący sklep robią to z pasji, są bardzo otwarci na klientów i pomocni, dobierają składniki do kulinarnych potrzeb. Na pewno będę zaglądać częściej, a w szczególności po ser i wino😀 ~ Kinga C
Super sklep z prawdziwymi włoskimi produktami, orginalne włoskie wędliny, sery, świeże pomidorki, pomarańcze, cytryny, slodycze. Duży wybór unikalnego wina i piwa lanego prosto z beczek. Bardzo miła i pomocna obsługa, polecam w stu procentach. ~ Kemalxon
Uwielbiam ten wloski sklepik, ogromny wybór pysznych win z kraników, włoskie smaczne wędliny. Małżeństwo które prowadzi ten sklepik jest przesympatyczne i zawsze pomoże w wyborze, gdyż znają się na swoim asortymencie. POLECAM!!!! ~ Jakub C
Asortyment towarów się poszerza, w piątkowe popołudnia sklep pęka w szwach od klientów. Bardzo dobre sery, wędliny, wina. Właściciele to przemili ludzie. Bardzo lubię robić tam zakupy, zawsze jest coś nowego, i coś dobrego. Polecam! ~ Aleksandra G
Wspaniały sklep, świetna obsługa a przede wszystkim najwyższej jakości włoskie produkty. Wino, sery, wędliny, oliwki i możliwość kupienia pysznego ciasta na pizzę. Dzięki temu można cieszyć się pyszna pizzą w domowym zaciszu. Polecam gorąco!!! ~ Ania N
Świetny sklep, oferujący wspaniałe włoskie produkty, w tym doskonałe wędliny, makarony, kawy i oczywiście szeroki wybór win. Atmosfera w sklepie jest niezwykle przyjemna, a obsługa nie tylko bardzo pomocna, ale i wyjątkowo sympatyczna – chętnie doradza w wyborze win czy innych specjałów. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu można znaleźć coś idealnego na każdą okazję. Polecam zarówno koneserom włoskiej kuchni, jak i osobom, które dopiero odkrywają jej uroki! ~ Tomasz K
To bardzo świetny sklep z ogromnym wyborem prawdziwie włoskich produktów. Mają duży wybór salsy truflowej, której zawsze szukam w Krakowie i którą naprawdę trudno znaleźć. Bardzo smaczne jest również pesto — zazwyczaj w ogóle nie przepadam za pesto, ale kiedy spróbowałam tego tutaj, od razu kupiliśmy je do domu. Było niesamowicie smaczne, najlepsze pesto, jakie kiedykolwiek jadłam. Bardzo polecam też ser z mleka krowiego z truflą. Wzięłam go na próbę i na pewno wrócę po niego ponownie, bo jest naprawdę przepyszny. ~ Oksana I
Wspaniałe miejsce ze wspaniałymi produktami. Wszystko jest bardzo świrze i pyszne. Produkty są mocno wyselekcjonowane, tak aby trafić w najbardziej wymagające gusta. Obsługa kompetentna i przemiła. Bardzo polecam to miejsce. ~ Justyna K
Wizyty w delikatesach to niezwykła przyjemność . Zawsze miła i serdeczna obsługa, doskonały wybór produktów , świetne doradztwo . Planujesz wejść po jedną rzecz a wychodzisz z siatką pełną zakupów 😅 ~ Sylwia K
Najlepsze delikatesy włoskie w tej części kraju :) niesamowite sery, przepyszne wina, super ostra Nduja, można wymieniać bez końca. Obsługa na najwyższym możliwym poziomie - ludzie z pasją i idealnym podejściem do klienta. Szczerze polecam! ~ Piotr P
Jestem mile zaskoczony jakością, wyborem i smakiem produktów. Uśmiech właścicieli jest doskonałym dodatkiem do całości. Zdecydowanie zostaję stałym klientem oraz będę polecał miejsce znajomym. Szyszunia pyszności.😁 ~ Tomasz B

Znajdź nas w mediach społecznościowych